Vyzkoušejte si Chatbota „Bohéma Cestovatele“
  • e-mail:

Vyzkoušejte si Chatbota „Bohéma Cestovatele“

Projekt podporuje:

Vyzkoušejte Bohéma Cestovatele!

Whatsapp Chatbot „Bohém Cestovatel“ je inovativní projekt vzniklý v spolupráci mezi Bohemindem a firmou Callindo. Jeho cílem je využít moderní technologie k poskytování rychlých a užitečných informací pro cestovatele a turisty, kteří plánují návštěvu Indonésie.

Hledáte tipy na nejlepší potápění, rady ohledně cestování po okolních ostrovech Bali, nebo se zajímáte, kde si pochutnat na nejchutnějším „nasi goreng“ v Canggu? Na tyto i mnohé další otázky vám „Bohém Cestovatel“ ochotně odpoví. A to vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

Náš chatbot poskytuje česko-slovenské komunitě nejen obecné informace o Indonésii, ale zahrnuje také osobní zkušenosti a doporučení od Čechů a Slováků, kteří žijí nebo cestují po Indonésii. Díky našim ambasadorům jsme shromáždili cenné informace a tipy, které nejsou běžně dostupné online. Naše databáze informací prochází pravidelnou revizí a doplňováním. 

Pokud chcete vědět více o nekomerčním projektu „Bohém Cestovatel“, navštivte prosím hlavní stránku projektu Bohém Cestovatel.

Jak používat Chatbota Bohéma: Průvodce krok za krokem

Návod jak používat chatbota najdete ZDE.

Ambasadoři Chatbota „Bohéma Cestovatele“

Na projektu s námi spolupracují ambasadoři, dobrovolníci a znalci Indonésie, kteří se s ostatními cestovateli do Indonésie mají chuť podělit o svoje zkušenosti, znalosti a tipy. Celý projekt je neziskový a ambasadoři nejsou za svoje příspěvky nijak odměňováni.

Filip Altman

Filip už několik let žije na ostrově Bali, kde našel svůj druhý domov. Bali ho okouzlilo svou pohodou a přátelskými lidmi. Tento tropický ráj mu umožnil skloubit práci a životní styl, který ho naplňuje. Rád se věnuje objevování méně známých míst na ostrově, poznávání místních tradic a sdílení těchto zážitků s ostatními.
Baliexploring

Olga Fadli Pětivoká

Indonésie Olgu pohltila hloubkou příběhů Wayang a diverzitou. Propojuje mezikulturní prostředí s inovativními přístupy k rozvoji kreativní ekonomiky a ekologie pobřeží. Je kreativní koučka a lektorka indonéštiny a češtiny pro cizince. Pedagog a technolog kreativních a designových stavebních předmětů. Performerka indonéského umění a Pencak Silat.

Prof. Ing. David Herák, Ph.D.

Prof. Ing. David Herák, Ph.D. je proděkan pro mezinárodní vztahy a profesor na Katedře mechaniky a strojnictví ČZU v Praze. Zaměřuje se na aplikaci zemědělských technologií v tropických oblastech a rozvoj digitálního zemědělství. Více než 20 let se podílí na vědeckých projektech zaměřených na zpracování zemědělských produktů zejména v Indonésii, ale i v dalších zemích jako například Kambodža, Etiopie nebo Turecko. Koordinuje letní školy v Indonésii a je hostujícím profesorem na mezinárodních univerzitách. Je členem Evropské fyzikální společnosti a České akademie zemědělských věd, a působí v redakčních radách vědeckých časopisů. Také hodnotí projekty pro národní akreditační úřad a Radu pro výzkum, vývoj a inovace. Facebook

Petr Hindrich

Petr Hindrich se v Indonésii usadil v roce 2009 kvůli zálibě v surfování a o pět let později založil neziskovou organizaci Yayasan Green Books Indonesia zaměřenou na environmentální výchovu. Spolupracuje se školskými úřady a základními školami, vyvíjí vzdělávací programy a školí učitele. Největší dopad má program zaměřený na snížení spotřeby jednorázových plastů a třídění odpadu – Program Sekolah Nol Sampah. Petr žije na Bali, kde s javánskou manželkou vychovává syna Rimbu.

Nicolle Karešová

V Indonésii strávila 10 let, vyrostly zde její tři děti. Celá léta se s rodinou snažili intenzivně poznávat tuto krásnou zemi, navštívili místa známá i hodně vzdálená. Indonésie je její druhý domov a vždycky se sem bude se svou rodinou ráda vracet. S její rodinou jsou nadšení cestovatelé, aktivní potapěči, chodí po horách, jezdí na kole, děti propadly surfování. V Jakartě Nicolle využila možnost stat se dobrovolným průvodcem v národním muzeu a proniknout tak vice do hloubky historie této fascinující země. Těší se na sdílení zážitků i zkušeností z každodenního života. Mnoho poznatků sdílí na stránkách Jakartaexpats.

Kamil Krč

Kamil je bývalým vojákem z povolání. Svou první návštěvu Indonésie uskutečnil v roce 2014. Od té doby se mu vryla do paměti. Mezitím navštívil přes 50 zemí světa, aby zakusil taky podmínky jiných kultur a tradic. V minulosti vytvořil na Bali projekt na pomoc lokálním obyvatelům, se kterýma nyní také tráví nejvíce času. V současné době se věnuje tématu úrovně kvality života v zahraničí mimo ČR. Na Bali propojuje lidi s podobnými aktivitami. Svým životním příběhem se snaží motivovat ostatní nebát se v životě dělat velká rozhodnutí.

Tomáš Ouhel

Tomáš Ouhel vystudoval religionistiku na Univerzitě Pardubice a mezinárodní rozvojová studia na Univerzitě Palackého. Žije střídavě v Čechách a Indonésii, kde se věnuje ochraně biodiverzity a podnikání. Působí jako poradce v ZOO Liberec a přednáší na univerzitách. Od roku 2019 je vědeckým pracovníkem na Univerzitě Shyiah Kuala a místopředsedou klimatické komise ASIP v Jižní Koreji.
Facebook

PhDr. Tomáš Petrů, Ph.D

Tomáš Petrů je v Praze působící indonesista a malajista. Je vědeckým pracovníkem Orientálního ústavu Akademie věd ČR. V minulosti založil a vedl Katedru asijských studií na Metropolitní univerzitě Praha (2009-2014). Od roku 2013 přednáší o dějinách, náboženství a politice v jihovýchodní Asii na FF UK. Je spoluautorem knihy Dějiny Indonésie (NLN, 2005) a autorem dvou desítek publikací o Indonésii a Malajsii. Založil popularizační web o jihovýchodní Asii Newmoonsoon. Od r. 2003 působí jako soudní překladatel a tlumočník.

Jana Wolfová

Vystudovala magisterské studium obecných dějin a teorie umění, obor teatrologie na FFUK v Praze. Dva roky studovala v Indonésii na Institutu umění tradiční balijský tanec a stínové divadlo. Od té doby se do Indonésie každoročně vrací. V roce 2006 založila Spolek Kintari foundation, který v Čechách prezentuje kulturu Indonésie a jiných zemí JV Asie a tím získává potřebné finance na podporu vzdělání chudých dětí v Indonésii, kde Kintari provozuje několik škol a školku na Lomboku. S manželem procestovala nejen JV Asii, ale také řadu zemí Afriky, Evropy a Ameriky. V posledních letech se vydávají na dobrodružné cesty po světě i se svými třemi dětmi.

Pro projekt Bohéma Cestovatele stále hledáme nové ambasadory. Chcete se i Vy stát naším ambasadorem a pomoci tak ostatním v cestování po Indonésii, můžete najít více informací ZDE.

GDPR a zřeknutí se odpovědnosti pro Chatbota „Bohém Cestovatel“ (čeští a slovenští turisté v Indonésii)

Přestože bylo vynaloženo veškeré úsilí k zajištění přesnosti poskytovaných informací, nemůžeme zaručit, že všechny informace jsou aktuální nebo správné. Více detailů najdete ZDE.

Ochrana osbních údajů a GDPR najdete ZDE.

Pokud máte další otázky neváhejte nás kontaktovat na email: info@bohemindo.com


zpět na projekty